دفتر شرکت

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت ایمن نور در سال 1397 با نام رسمی تولیدگران ایمن نور هوشمند به شماره ثبت ۱۳۴۱۰ به شناسه ملي ۱۴۰۰۷۷۱۳۰۸۰ آغاز به کار نمود.

از همان ابتدا شرکت اقدام به جذب نیرو های متخصص و نخبه نمود تا بتواند در مسیر هدف خود یعنی تولید با کیفیت ترین محصولات در حوضه ی نور و ایمنی گام بردارد و در این عرصه نام ایران و یک برند ایرانی را در کنار سایر برند های مطرح جهانی جای دهد. 

از آغاز کار تا به امروز اولین اولویت شرکت تولید محصولات با کیفیت و تضمین شده بوده و به لطف این امر محصولات تولید شده توسط شرکت ایمن نور مورد توجه اکثر سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی قرار گرفت و این مسئله موجب پیش رفت روز افزون این شرکت شد. 

امروز شرکت ایمن نور مفتخر است به تجهیز تمامی نیرو های پلیس، شهرداری، آتش نشانی، امداد خودرو، راهداری و…. به محصولات تولیدی خود و اولین افتخار این شرکت تولید محصول با کیفیت ایرانی است و سیاست همیشگی شرکت برداشتن قدم های جدید در مسیر تولید و اشتغال است.

اکنون پس گذشت مدت نسبتا کوتاهی از تاسیس شرکت، ایمن نور مفتخر است که توانسته تعداد قابل توجهی از نیرو های خدماتی از جمله پلیس را تجهیز نموده و به خدمات پس از فروش خود ادامه می دهد

تمامی محصولات ایمن نور دارای 3 ماه گارانتی تعویض بوده و تا یک سال گارانتی تعمیر دارند. هم چنین محصولات ایمن نور تا 4 سال دارای خدمات پس از فروش می باشند که خیال مشتری را از بابت محصولات ایمن نور راحت میکند

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال